Mali wolontariusze o dużych sercach ofiarowują uśmiech

2020-01-03

Mali wolontariusze z klasy 3b wyruszyli tuż przed samymi świętami Bożego Narodzenia do szpitala z własnoręcznie zrobionymi kartami, pampersami, mokrymi chusteczkami oraz pluszakami. Dzieci z oddziałów 1-3 same przygotowały kartki świąteczne, którymi obdarowaliśmy osoby przebywające w szpitalu. Mieliśmy okazję zwiedzić laboratorium, bank krwi przejść tunelem łączącym szpitale oraz spotkać malutką Igę, która była na świecie zaledwie dobę :) Wszystkim, którzy pomogli zebrać nam podarki, przygotowali kartki dziękujemy z całego serca.

Alina Kowalewska z uczniami klasy 3b