II etap OMJ

2020-01-07

Miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły - Joanna Mazur z klasy 8C zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów. Etap ten odbędzie się 11.01.2020 r. w III LO im. Marynarki Wojennej RP ul. Legionów 27 w Gdyni. Wszystkie istotne informacje związane z przebiegiem II etapu znajdują się pod linkiem https://omj.edu.pl/wazne-polfinal-xv

W związku z zakwalifikowaniem się Joanny do kolejnego etapu Pani Dyrektor mgr Danuta Czernewska otrzymała list gratulacyjny, zaś koordynator mgr Iwona Lotka podziękowanie za zorganizowanie i przeprowadzenie I etapu XV Olimpiady Matematycznej Juniorów na terenie szkoły.

Jeszcze raz gratulujemy Joasi i życzymy sukcesów w kolejnych etapach!

Do pobrania: